Visoka tehnička škola strukovnih studija – Zrenjanin

Adresa: Đorđa Stratimirovića 23, Zrenjanin
Telefon: 023/565-896
Email: office@vts-zr.edu.rs

Visokoškolska ustanova osnovana je 1960. godina. Od svog osnivanja školuje inženjere u oblasti mašinstva i tehnologija. Do sada je na ovoj školi diplomiralo preko 5.000 studenata, ne smerovima Mašinskog i Tehnološkog odseka. Svi studijski programi koncipirani su u skladu sa Bolonjskom deklaracijom. Nastava se odvija na dva nivoa studija, kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - VISOKA TEHNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

2 Komentara
1 Replika
2 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Maki

Da li se zna kada je upis za ovu skolsku 2019/20 na spec. stud.? I koja je cena skolarine?

Olja Savicin

Interesuje me koji je stepen posle zavrsenih spec. studija na VTS Strukovnih studija u Zrenjaninu?

out_of_space

VI2 po novom jer su specijalisticke studije sada prvi stepen, umesto drugi. Do skoro su bile VII1 stepen.