Visoka tehnička mašinska škola strukovnih studija – Trstenik

Adresa: Radoja Krstića 19, Trstenik
Telefon: 037/711-479
Email: vtms_ts@ptt.rs

Visoka tehnička mašinska škola strukovnih studija u Trsteniku je naslednik Više škole koja je osnovana 1962. godine. Kadrovi su prvenstveno školovani u fluidnoj tehnici. Škola realizuje i naučnoistraživačku delatnost pored obrazovne. Svi studijski programi usklađeni su sa Bolonjskom deklaracijom. Nastava se odvija na dva nivoa studija kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA TEHNIČKA MAŠINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA TEHNIČKA MAŠINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA TEHNIČKA MAŠINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - VISOKA TEHNIČKA MAŠINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA