Visoka škola za vaspitače strukovnih studija iz Gnjilana sa privremenim sedištem u Bujanovcu

Adresa: Karađorđev trg bb Bujanovac
Telefon: 017/650-056
Email: vsovgb@open.telekom.rs

Preteča današnje Visoke škole za vaspitače bila je Viša pedagoška škola za obrazovanje vaspitača koja je osnovana davne 1961. godine u Gnjilanu. Osnovni cilj škole je stvaranje obrazovnih strukovnih kadrova, kroz kvalitetnu nastavu u obliku predavanja, vežbi, stručnih praksi, seminarskih radova i dr. Visoka škola za vapsitače bavi se i naučno – istraživačkim radom. Saradnja je uspostavljena sa mnogim predškolskim ustanovama u Bujanovcu, Gračanici, Vranju, Štrpcu kao i sa mnogim drugim institucijama u Srbiji. Privremeno sedište škole je u Domu kulture u Bujanovcu. Nastava se odvija kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA ŠKOLA ZA VASPITAČE STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŠKOLA ZA VASPITAČE STRUKOVNIH STUDIJA