Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare – Sirmijum

Adresa: Zmaj Jovina 29, Sremska Mitrovica
Telefon: 022/621-864
Email: sekretarijat@sm-vaspitac.edu.rs

Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare postoji od 1973. godine. Ranije je bila poznata kao Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača, ali je 2013. promenila naziv i dodala novi smer koji obrazuje kadrove informatičke struke. Ova ustanova organizuje osnovne i specijalističke strukovne studije, a nastavni plan i program je usklađen sa Bolonjskom deklaracijom.

Studijski programi - Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare-Sirmium

Prijemni ispit i upis - Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare-Sirmium

Broj mesta - Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare-Sirmium

***Napomena: Ukoliko mislite da neki od navedenih podataka nisu validni molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

1 Komentara
1 Replika
2 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Gordana Stevic

Da li postoji vanredno školovanje?Posto radim,vikendom sam slobodna

Olga Mihajlovic

Ja sam profesor Beogradu je.Zelimda se prekvalifikujem.Da li mozes?Kako?