Visoka poslovna škola strukovnih studija – Blace

Adresa: Kralja Petra I 70, Blace
Telefon: 027/371-377
Email: info@vpskp.edu.rs

Škola je osnovana 1958. godine u Prištini i preteča je mnogih fakulteta Prištinskog Univerziteta. Škola 1999. godine menja sedište i od tada je na adresi Kralja Petra I 70, Blace. Osnovni cilj fakulteta je stvaranje visokoobrazovnog kadra u oblasti ekonomije, informatike i menadžmenta, kako bi se potpomogla modernizacija Srbije i podstakao društveni razvoj. Studijski programi usklađeni su sa Bolonjskom deklaracijom. Nastava se odvija kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA POSLOVNA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA POSLOVNA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA