Back to homepage

Adresa: Lole Ribara 1/2, Ćuprija
Telefon: 035/401-140
Email: [email protected]

Škola je osnovana 1998. godine i u početku nastava se odvijala na tri smera, u svega tri učionice i jednim amfitetarom. Danas, Visoka medicinska škola strukovnih studija u Ćupriji u svom vlasništvu ima 6300 m2 prostora. Škola sarađuje sa drugim visokoškolskim ustanovama kao i institucijama iz oblasti medicine. Studijski programi koncipirani su u skladu sa Bolonjskom konvencijom. Nastava se odvija kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili želite da se prebacite na drugi fakultet? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije. Takođe, posredujemo prilikom prebacivanja sa jednog na drugi fakultet ili visoku školu.

SMEROVI - VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

BROJ MESTA - VISOKA MEDICINSKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Maja
3 godine ranije

Da li sa završenim veterinarskim smerom može da se upiše smer za babicu?

Bojan
4 godine ranije

Mihaela
4 godine ranije

Poštovani,
Da li se zna datum polaganja prijemnog ispita za smer strukovna medicinska sestra za ovu 2019.?
Hvala

LJILJANA
5 godine ranije

Završila sam dvogodišnju fizioterapeutsku školu u Igalu. Da li postoji mogućnost nastavka treće godine na vašoj školi. Koji su uslovi ,cijena ,ispiti ako postoji mogućnost . Hvala

Natasa
5 godine ranije

Ukoliko bi se moje dete prebacilo sa 4 gidine fakulteta farmacije , sta bi od ispita trebalo da polaze?
I priznaje li se nesto sa fakulteta?

Haris
5 godine ranije

Zdravo, posle završenog fakulteta Rehabilitacije, da li je moguće da se upisu Specijalisticke strukovne studije?

Slađana i Nenad
5 godine ranije

Molim vas ako bi se moje dete prebacilo sa niskog farmaceuti fakulteta posle prve godine koje bi ispite polagalo i kada bi moglo da predje

5 godine ranije

Najbolje je da kontaktirate fakultet direktno. Na pocetku stranice imate kontakt informacije.

Guest
7 godine ranije

Iz kojih knjiga se najcesce sprema prijemni ispit?