Učiteljski fakultet u Prizrenu – Leposaviću

Adresa: Ulica Nemanjina bb, Leposavić
Telefon: 028/84-164
Email: ufp@pr.ac.rs

Fakultet je osnovan 1993. godine. Osnovna delatnost je obrazovanje studenata na dva nivoa studija, za rad u prosveti i institucijama od kulturnog značaja. Studijski programi usklađeni su sa Bolonjskom deklaracijom i odvijaju se kroz osnovne akademske i master akademske studije. Fakultet pripada Prištinskom univerzitetu sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - UČITELJSKI FAKULTET

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - UČITELJSKI FAKULTET