Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača – Novi Sad

Adresa: Petra Drapšina 8, Novi Sad
Telefon: 021/451-683
Email: vsovinfo@gmail.com

Visoka škola je osnovana je 1952. kao Viša pedagoška škola, a pod ovim nazivom akreditovala je i prve studijske programe u skladu sa Bolonjskom deklaracijom. Trenutno školu pohađa preko 500 studenata prve, druge i treće godine i oko 50 studenata specijalističkih studija. Nastava se izvodi kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

SMEROVI - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

BROJ MESTA - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

1 Komentara
1 Replika
2 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Nikola

Odakle uciti srpski jezik za prijemni?
Ima li ko da zna? Na faxu upucuju na internet na kojem se pritom ne mozes snaci.
Molio bi neki link ili adresu da me uputi.
Hvala unapred!

Maja

Nikola, večeras će biti okačena zbirka ponovo na sajt škole, a obaveštenje će biti i na zvaničnoj facebook stranici škole https://www.facebook.com/vaspitacns/

U utorak 21.5. u 12h u amfiteatru škole će biti Dan otvorenih vrata, pa možete doći da se informišete o samom studijskom programu, prijemnom ispitu i da se upoznate sa profesorima i obidjete samu školu. Srdačan pozdrav!