Back to homepage

Adresa: Petra Drapšina 8, Novi Sad
Telefon: 021/451-683
Email: [email protected]

Visoka škola je osnovana je 1952. kao Viša pedagoška škola, a pod ovim nazivom akreditovala je i prve studijske programe u skladu sa Bolonjskom deklaracijom. Trenutno školu pohađa preko 500 studenata prve, druge i treće godine i oko 50 studenata specijalističkih studija. Nastava se izvodi kroz osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije.

SMEROVI - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

TESTOVI ZA PRIJEMNI - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

BROJ MESTA - VISOKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA OBRAZOVANJE VASPITAČA

najnoviji
najnoviji najviše glasova
Oscar
3 godine ranije

Dobro veče!

Počeo sam studije u VSOV u Novom Sadu, davne 2008. Treba mi dokument koji mi crno na belo potvrđuje da je naša škola tada bila akreditovana. Da li neko može da mi pomogne?

Ana
4 godine ranije

Da li moze neko reci na kojoj godini je matematika?

Olivera
4 godine ranije

Upisala sam apsolventski staz 2000 godine i zbog privatnih razloga nikad nisam polozila nekoliko ispita i odradila diplomski .Da li neko zna postoji li mogucnost obnavljanja apsolventskog uz polaganje dodatnih ispita u skladu sa novim programom skolovanja.Hvala unapred.

Mai
4 godine ranije

da li će biti drugog konkursnog roka za 2o19?

Nikola
4 godine ranije

Odakle uciti srpski jezik za prijemni?
Ima li ko da zna? Na faxu upucuju na internet na kojem se pritom ne mozes snaci.
Molio bi neki link ili adresu da me uputi.
Hvala unapred!

Maja
Reply to  Nikola

Nikola, večeras će biti okačena zbirka ponovo na sajt škole, a obaveštenje će biti i na zvaničnoj facebook stranici škole https://www.facebook.com/vaspitacns/

U utorak 21.5. u 12h u amfiteatru škole će biti Dan otvorenih vrata, pa možete doći da se informišete o samom studijskom programu, prijemnom ispitu i da se upoznate sa profesorima i obidjete samu školu. Srdačan pozdrav!