Visoka železnička škola strukovnih studija – Beograd

Adresa: Zdravka Čelara 14, Beograd
Telefon: 011/329-25-17
Email: office@vzs.edu.rs

Visoka železnička škola strukovnih studija nudi akreditovane studijske programe na osnovnim i specijalističkim strukovnim studijama po Bolonjskom procesu, izvanredne uslove studiranja, kvalitetan nastavni kadar, praktičnu nastavu u tehničko-tehnološkoj bazi “Železnice Srbije” A.D. i u drugim vidovima saobraćaja, učestvovanje na sportskim tamičenjima, rad u sekcijama, mogućnost organizovanja dopunske nastave za zaposlene studente vikendom, prihvatljivu cenu školarine, plaćanje u ratama…

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - VISOKA ŽELEZNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŽELEZNIČKA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA