Visoka škola strukovnih studija za informacione i komunikacione tehnologije – Beograd

visoka turisticka skola za informacione i komunikacione tehnologijeAdresa: Zdravka Čelara 16, Beograd
Telefon: +381(11) 3290 828; +381(11) 3290 650
Website: www.ict.edu.rs
Email: studentska.sluzba@ict.edu.rs

Visoka škola strukovnih studija za informacione i komunikacione tehnologije sa sedištem u Beogradu (Visoka ICT škola) je škola čiji je osnivač Vlada Republike Srbije. U vreme reforme visokog obrazovanja na nacionalnom nivou, Visoka ICT škola je prvi put uspešno akreditovana 2007. godine za studijske programe koji pružaju savremena integrisana znanja u oblasti informacionih i komunikacionih tehnologija. Tokom prvog akreditacionog perioda, razvoj studijskih programa konstantno je zasnivan na primeni savremenih tehnologija u nastavi, posebno u školskim laboratorijama za praktičan rad studenta.

Iskustvo iz prvog akreditacionog perioda sa rezultatima konstantnog praćenje ostvarivanja ciljeva i ishoda studiranja, Škola je 2012. godine ugradila u osavremenjene studijske programe i po drugi put uspešno akreditovala tri studijska programa osnovnih studija i dva studijska programa specijalističkih studija.

U nastavku ove stranice nalazi se dokumentacija iz obe akreditacije.

STUDIJSKI PROGRAMI - VISOKA ŠKOLA ZA INFORMACIONE I KOMUNIKACIONE TEHNOLOGIJE

OSNOVNE STRUKOVNE STUDIJE (3 godine)

SPECIJALISTIČKE STRUKOVNE STUDIJE (1 godina)

• Poštansko-logističko inženjerstvo – 20 mesta