Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti strukovnih studija – Beograd

visoka skola likovnih i primenjenih umetnosti u beograduAdresa: Pante Srećkovića 2, Beograd
Telefon: 011/329-19-43
Website: www.vslpu.edu.rs
Email: vslpu@vslpu.edu.rs

Misija škole ogleda se u preispitivanju obrazovnih ciljeva studijskih programa i usklađivanju sa razvojem profesionalnih kompetencija. Škola kroz studijske programe ostvaruje očekivane ishode obrazovanja koja proizilaze iz potreba profesionalnog profila. Školovanjem na studijskim programima Visoke škole likovnih i primenjenih umetnosti strukovnih studija, studenti stiču kvalifikacije visokog stručnog obrazovanja koje im omogućava neposredno uključivanje u radni proces ili nastavak studija. Nastava se izvodi kroz osnovne strukovne studije.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - VISOKA ŠKOLA LIKOVNIH I PRIMENJENIH UMETNOSTI

OSNOVNE STRUKOVNE STUDIJE (3 godine)

• Grafički dizajn
  • Dizajn enterijera
  • Mediji slike

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŠKOLA LIKOVNIH I PRIMENJENIH UMETNOSTI

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija može se upisati lice sa stečenim srednjim obrazovanjem, koje ima sklonost i sposobnost za oblasti likovnih umetnosti, primenjenih umetnosti i dizajna.

Prijemni ispit sastoji se iz testa sklonosti i sposobnosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2018/2019

Školarina za samofinansirajuće studente iznosi 96.000 dinara.

Školarina za strane državljane iznosi 1.500 dolara.

BROJ MESTA - VISOKA ŠKOLA LIKOVNIH I PRIMENJENIH UMETNOSTI

Grafički dizajn