Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti strukovnih studija – Beograd

visoka skola likovnih i primenjenih umetnosti u beograduAdresa: Pante Srećkovića 2, Beograd
Telefon: 011/329-19-43
Website: www.vslpu.edu.rs
Email: vslpu@vslpu.edu.rs

Misija škole ogleda se u preispitivanju obrazovnih ciljeva studijskih programa i usklađivanju sa razvojem profesionalnih kompetencija. Škola kroz studijske programe ostvaruje očekivane ishode obrazovanja koja proizilaze iz potreba profesionalnog profila. Školovanjem na studijskim programima Visoke škole likovnih i primenjenih umetnosti strukovnih studija, studenti stiču kvalifikacije visokog stručnog obrazovanja koje im omogućava neposredno uključivanje u radni proces ili nastavak studija. Nastava se izvodi kroz osnovne strukovne studije.

SMEROVI - VISOKA ŠKOLA LIKOVNIH I PRIMENJENIH UMETNOSTI

OSNOVNE STRUKOVNE STUDIJE (3 godine)

• Grafički dizajn
  • Dizajn enterijera
  • Mediji slike

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA ŠKOLA LIKOVNIH I PRIMENJENIH UMETNOSTI

U prvu godinu osnovnih strukovnih studija može se upisati lice sa stečenim srednjim obrazovanjem, koje ima sklonost i sposobnost za oblasti likovnih umetnosti, primenjenih umetnosti i dizajna.

Prijemni ispit sastoji se iz testa sklonosti i sposobnosti.

🎓KONKURS ZA UPIS 2018/2019

Školarina za samofinansirajuće studente iznosi 96.000 dinara.

Školarina za strane državljane iznosi 1.500 dolara.

BROJ MESTA - VISOKA ŠKOLA LIKOVNIH I PRIMENJENIH UMETNOSTI

Grafički dizajn