Visoka inženjerska škola strukovnih studija Tehnikum Taurunum – Beograd

Adresa: Nade Dimić 4, Beograd
Telefon: 011/261-82-42
Email: info@tehnikum.edu.rs

Visoka inženjerska škola strukovnih studija Tehnikum Taurunum osnovana je 1959. godine. Od tada je na njoj diplomiralo preko 7.600 studenata. Nastava je prilagođena Bolonjskoj deklaraciji i sprovodi se na dva nivoa: osnovne strukovne i specijalističke strukovne studije. Osnovni ciljevi škole su prenošenje stručnih znanja i stvaranje kvalitetnih kadrova u oblasti prehrambene tehnike i informatike u inženjerstvu.

Ne znate šta da upišete ili se dvoumite između više fakulteta ili visokih škola? Portal Edukacija, pomaže vam pri izboru fakulteta kroz test profesionalne orijentacije uz nadzor stručnog tima. Napravite pravi izbor i usmerite svoju karijeru na pravi put!.

SMEROVI - VISOKA INŽENJERSKA ŠKOLA TEHNIKUM TAURUNUM

PRIJEMNI ISPIT I USLOVI UPISA - VISOKA INŽENJERSKA ŠKOLA TEHNIKUM TAURUNUM