Beogradska poslovna škola – Visoka škola strukovnih studija

Telefon: 011/304-23-00
Website: www.bbs.edu.rs
Email: info@bbs.edu.rs

Beogradska poslovna škola – Visoka škola strukovnih studija (BPŠ-VŠSS) je državna, akreditovana Škola, osnovana 1956. godine.

Osnovne studije u BPŠ-VŠSS traju tri godine, uz mogućnost nastavka studija na specijalističkim i master studijskim programima. Ono što Beogradsku poslovnu školu čini liderom u domenu strukovnog obrazovanja jeste: kontinuirano prožimanje teorijske i praktične nastave zasnovano na konceptu dualnog obrazovanja, stručno i kvalitetno nastavno osoblje, atraktivni studijski programi prilagođeni tržištu rada, impozantan prostor u centru grada, savremena tehnička i tehnološka opremljenost. Beogradska poslovna škola je međunarodno priznata i društveno odgovorna, o čemu svedoče brojne državne i međunarodne nagrade i priznanja.

Kao međunarodno priznato mesto za sticanje znanja, Beogradska poslovna škola sprovodi sistem dualnog obrazovanja, podstiče stručnu praksu, modernizujući i usklađujući studijske programe sa dinamičnim potrebama društva i tržišta rada, kako domaćeg, tako i evropskog. Kroz kontinuirano obrazovanje mladih, podsticanje njihovih preduzetničkih sposobnosti i sticanje teorijskog i praktičnog znanja i iskustva, Škola već godinama ostvaruje svoju misiju i poboljšava sistem strukovnog obrazovanja u Srbiji.

Misija BPŠ-VŠSS

• Obezbeđenje kvalitetnih, modernih programa koji integrišu savremene nastavne programe sa razvojem profesionalnih sposobnosti, što će omogućiti studentima da dostignu svoje životne, lične i profesionalne ciljeve.
  • Obrazovanje stručnjaka prema potrebama savremenog okruženja uz stalno organizaciono i metodološko usavršavanje.
  • Interdisciplinarno obrazovanje i kontinuirano prožimanje teorijske i praktične nastave, osposobljavanje studenata za izvršenje konkretnih poslova i zadataka.

Vizija BPŠ-VŠSS

Vizija BPŠ – VŠSS bazira se na ideji poboljšanja obrazovnog sistema u domenu strukovnog obrazovanja, primenjujući visoki profesionalizam i najviše etičke principe.

STUDIJSKI PROGRAMI

6 Komentara
2 Replika
1 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najnoviji najviše glasova
Jana

Ja sam završila BPS pre 10 god i ni dana radnog iskustva u struci nemam. Upisite nešto bolje.

Dajana

Interesuje me da li je moguce upisati BPŠ ako imam zavrseno trogodisnje skolovanje?

Mima Zivotic

Koju vrstu diplome imam kada zavrsim tri god na visoj?
Jer kada apliciram za studije u inostranstvu, postavlja mi se pitanje
Da li je to diploma:
Secondary school
Associate degree
Higher diploma
Bachelor’s degree
Postgraduate degree ?

Mima Zivotic

Koju mi diplomu imamo tj kad zavrsim tri god na visoj?

Nevena

Da li se za smer javna uprava moze polagati prijemni iz sociologije i ustava i ljudskih prava?

2 dinara druze

E pa Zivorade, trebao si na vreme da mislis umesto da se ”zadirkujes” i da te ”boli uvo” za sve, a kasnije bi svi takvi zeleli avione i kamione,ne ide to bas tako sine.