Zrenjanin: Konkurs za stipendije Fonda “Ljilja i Milka Mijatov”

08/09/2016 14:51

Zrenjanin: Konkurs za stipendije Fonda “Ljilja i Milka Mijatov”

Humanitarni fond “Ljija i Milka Mijatov” raspisuje konkurs za dodelu stipendija, u saradnji sa Gradskom narodnom bibliotekom “Žarko Zrenjanin” i internet portalom Zrenjaninski.

Javni poziv za dodelu stipendija za školsku 2016/2017. godinu namenjen je uspešnim studentima i studentkinjama sa teritorije grada Zrenjanina i otvoren je do 23. septembra.

Na konkursu mogu učestvovati studenti drugih i viših godina osnovnih studija i master studija na državnim univerzitetima koji su tokom školovanja ostvarili prosečnu ocenu najmanje 8,5 i koji imaju prebivalište na teritoriji grada Zrenjanina najmanje pet godina.

Dodeljuje se šest stipendija – dve za studente koji studiraju na Univerzitetu u Beogradu, dve za studente Univerziteta u Novom Sadu i dve za studente sa zrenjaninskog fakulteta.

Više informacija o konkursu i potrebnoj dokumentaciji pročitajte ovde.

Rezultati konkursa biće objavljeni do 1. oktobra na internet Zrenjaninski, na sajtu grada Zrenjanina i na oglasnoj tabli Gradske narodne biblioteke „Žarko Zrenjanin”.

08/09/2016 14:51