“Živi informator” za buduće studente

30/03/2015 11:40

“Živi informator” za buduće studente

Omladinski info centar u Novom Sadu, Infopolis, organizuje događaj “Živi informator” koji je namenjen mladim ljudima koji razmišljaju o upisivanju fakulteta.

“Živi informator” se održava u sredu 1. aprila od 14 do 17 časova, a svi posetioci će imati priliku da razgovaraju sa studentima i studentkinjama i dobiju objektivne informacije o studiranju u Novom Sadu.

Mladi će imati priliku da se izjasne za koji su fakultet i smer zainteresovani, a onda će student tog smera kroz razgovor pomoći da se razjasne sve nedoumice. Na ovaj način mogu da saznaju sve vezano za prijemni ispit, predmete, profesore, nastavu, ali i eventualnu perspektivu koju mogu imati nakon završenog tog fakulteta.

Najviše će biti volontera-predstavnika studijskih smerova sa Prirodno-matematičkog i Filozofskoh fakulteta, ali posetioci će imati priliku da se informišu i o smerovima sa drugih fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Više informacija može se dobiti i putem mejla, slanjem poruke na adresu [email protected].

“Živi informator” održava se u prostorijama Infopolisa – suteren poslovnog centra Apolo, Trg Slobode 3.

Izvor: RTV

30/03/2015 11:40