Tehnološki fakultet u Leskovcu – konačne rang liste i upis kandidata

06/07/2016 13:37

Tehnološki fakultet u Leskovcu – konačne rang liste i upis kandidata

Tehnološki fakultet u Leskovcu Univerziteta u Nišu objavio je konačne rang liste kandidata koji su polagali prijemni ispit za upis u prvu godinu studija.

Konačne rang liste

Upis

Primljeni kandidati biće upisani 6, 7. i 8. jula 2016. godine, u periodu od 9 do 14 časova.

Kandidati koji su položili prijemni ispit, ali su ispod dozvoljenog broja po konačnoj rang listi za studijski program za koji su konkurisali (promena studijskog programa) upisivaće se u petak, 8. jula u periodu od 14 do 15 časova.

Prijavljivanje kandidata koji su prijemni ispit iz matematike, fizike, hemije ili crtanja (za studijsko područje Industrijski dizajn tekstilnih proizvoda) položili na drugom fakultetu (uz potvrdu fakulteta o položenom prijemnom ispitu i broju osvojenih bodova) prijavljuju se za upis 14. jula u periodu od 9 do 12 časova.

Konačne rang liste kandidata koji su položili prijemni ispit na drugom fakultetu biće objavljene 15. jula u 8 časova, a istog dana – do 12 časova biće održan upis tih kandidata.

06/07/2016 13:37