Svečano otvaranje pete radionice Winter Academy 2018

23/02/2018 13:19

Svečano otvaranje pete radionice Winter Academy 2018

Departman za industrijsko inženjerstvo i menadžment u saradnji sa Donghua Univerzitetom iz Šangaja, NR Kina, tradicionalno po peti put organizuje studentsku radionicu „Winter Academy – Doing business in China.

Radionica počinje u ponedeljak, 26.02. godine na Fakultetu tehničkih nauka, a otvaranje će biti održano u Svečanoj sali FTN- a u 9:30 sati.

Studentsku radionicu Winter Academy 2018 će otvoriti:
– Prof. dr Rade Doroslovački, dekan Fakulteta tehničkih nauka
– Prof. dr Bojan Lalić, direktor Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment
– Dr Nenad Popović, ministar za inovacije i tehnološki razvoj u Vladi Republike Srbije
– Nj.E. gospodin Li Mančang, ambasador NR Kine u Republici Srbiji

Uvodno predavanje na temu: „Poslovna kultura i privredni razvoj NR Kine“ će održati doc. dr Nikola Zivlak, predavač pomenutog šangajskog univerziteta i bivši student Departmana za industrijsko inženjerstvo i menadžment Fakulteta tehničkih nauka.

23/02/2018 13:19