Sutra poslednja šansa za upis na Fakultet bezbednosti

08/07/2015 15:22

Sutra poslednja šansa za upis na Fakultet bezbednosti

Kandidati koji se nisu upisali u prva dva dana upisnog roka na Fakultet bezbednosti, poslednju priliku za upis imaju u četvrtak 9. jula.

Prva dva dana upisa bila su rezervisana za kandidate koji su dobili priliku da upišu Fakultet bezbednosti o trošku države ili kao samofinansirajući studenti. Treći dan upisa namenjen je za popunjavanje preostalih slobodnih mesta.

Za kandidate koji su do sada bili prozvani a nisu bili prisutni, smatra se da su odustali od upisa. Na taj način se pruža prilikda ostalim kandidatima koji se prema konačnoj rang listi nisu našli na spisku za upis da ipak upišu studije na Fakultetu bezbednosti.

Prozivka za popunjavanje preostalig slobodnih mesta održava se 9. jula od 9 časova.

08/07/2015 15:22