Sajam praksi za studente hotelijerstva, turizma i gastronomije

19/12/2017 16:14

Sajam praksi za studente hotelijerstva, turizma i gastronomije

Svi zainteresovani studenti završnih godina osnovnih i master studija, ali i diplomci, biće u prilici da na sajmu saznaju kako radi jedna od najvećih hotelskih korporacija i na taj način upotpune svoje teorijsko znanje.

Tradicionalni Sajam praksi biće održan 25. decembra, od 11 do 18 sati, u beogradskom hotelu „Hajat“.

Preporuka organizatora je da studenti ponesu svoju radnu biografiju, jer će oni sa najboljim kvalifikacijama biti uključeni u praktične obuke.

Kroz četvoromesečnu praksu studenti će se upoznati sa radom svih odeljenja u hotelu, od recepcije, kuhinje i restorana, preko tehničkog održavanja do marketinga i finansija.

Ovo nije prvi put da „Hajat“ podržava mlade i obezbeđuje im neophodnu praksu za dalje zapošljavanje. Blizu 200 studenata je završilo program prakse u okviru tradicionalnog projekta „Hajat gradi karijeru mladih“, koji se realizuje od 2012. godine, a preko pedeset studenata dobilo je priliku za stalno zaposlenje u ovom hotelu.

Izvor: nsz.gov.rs

19/12/2017 16:14