Raspored polaganja prijemnog ispita na Pravnom fakultetu u Novom Sadu

27/06/2016 09:24

Raspored polaganja prijemnog ispita na Pravnom fakultetu u Novom Sadu

Pravni fakultet Univerziteta u Novom Sadu objavio je raspored kandidata za polaganje prijemnog ispita, koji počinje u sredu, 29. juna 2016. godine.

Prijemni ispit za upis na sve studijske programe osnovnih akademskih studija u školskoj 2016/2017. godini održaće se u 29. juna u tri smene:

• od 9 časova
  • od 11:30 časova
  • od 14 časova

Prijemni ispit se polaže u sledećim prostorijama Pravnog fakulteta:

• Amfiteatar
  • Učionica 14 (1. sprat)
  • Učionica “SUP” (2. sprat)

Prilikom polaganja prijemnog ispita, kandidati su u obavezi da prikažu ličnu kartu ili pasoš zbog identifikacije prilikom ulaska u prostoriju u koju su raspoređeni za polaganje prijemnig ispita.

U prostorijama u kojima se polaže prijemni ispit zabranjena je upotreba svake elektronske opreme, posebno mobilnih telefona.

Testovi se popunjavaju isključivo hemijskom olovkom i nije dozvoljeno precrtavanje i ispravljanje odgovora.

Lista prijavljenih kadidata za polaganje prijemnog ispita nalazi se ovde.

27/06/2016 09:24