Projekat FONapp na FON-u

15/04/2015, 17:00

Projekat FONapp na FON-u

Projekat pod nazivom FONapp organizuju FON-ov centar za razvoj karijere u saradnji sa Katedrom za elektronsko poslovanje, a održava se po prvi put na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu.

FONapp je namenjen studentima FON-a, a obuhvata niz predavanja vezanih za jednu od najtraženijih tema iz oblasti informacionih tehnologija – kreiranje i razvoj mobilnih aplikacija.

Teme predavanja, koja će se održati 9. maja, biće iOS i Android.

Cilj FONapp projekta je da se studenti upoznaju sa programiranjem i dizajnom mobilnih aplikacija. Na interaktivnim predavanjima i radionicama, koje će se održati u računarskim centrima Fakulteta organizacionih nauka, studenti če imati priliku da steknu potrebna znanja kako bo mogli samostalno da se razvijaju u ovoj oblasti, a kada dođe vreme za to – i da postanu konkurentni na tržištu rada.