Prijavljivanje za “BG praksu 2015”

20/05/2015 09:47

Prijavljivanje za “BG praksu 2015”

Program Univerzitetske radne prakse – BG praksa 2015, koji organizuju Univerzitet u Beogradu i Uprava grada Beograda, namenjen je za sve studente završnih godina studija.

Radna praksa traje četiri meseca i omogućava studentima da obavljaju stručnu praksu u javnim i komunalnim preduzećima, jedinicama gradske uprave, ustanovama kulture i gradskim opštinama, čime će dobiti priliku i da steknu praktična znanja, veštine i radno iskustvo.

Praksa će se održati od 1. jula do 30. okrobra. Svi studenti će imati mentorsku podršku, kao i nadoknadu za topli obrok i prevoz.

Prijavljivanje za radnu praksu obavlja se elektornskim putem, popunjavanjem formulara, a rok za prijavu je 27. maj.

Centar za razvoj karijere realizuje program Univerzitetske radne prakse u saradnji sa Upravom grada Beograda. Za pet godina, koliko se ova praksa održava, u program je bilo uključeno više od 1.200 studenata sa 24 fakulteta Univerziteta u Beogradu.

20/05/2015 09:47