Prijavi se za Karijerni deo “Privrednog foruma mladih 2016”

28/03/2016 10:20

Prijavi se za Karijerni deo “Privrednog foruma mladih 2016”

Otvoren je konkurs za prijavu za karijerni deo konferencije “Privredni forum mladih 2016” koji je namenjen mladim nezaposlenim ljudima.

Karijerni deo konferencije će se održati 11. i 12. aprila u prostorijama Privredne komore Srbije u Beogradu.

Privredni forum mladih i kompaniija Telenor pozivaju sve mlade koji traže posao ili stručnu praksu da se prijave.

Konferencije “Privredni forum mladih 2016” održava se iz dva dela:

• Preduzetnički deo konferencije održava se na Avali od 11. do 15. aprila
  • Karijerni deo konferencije održava se 11. i 12. aprila u Privrednoj komori Srbije

Mladi koji traže posao ili praku mogu da na Karijernom delu konferencije ostave svoj CV ili da kroz razgovor sa predstavnicima kompanija saznaju nešto više o potrebnim konpetencijama i načinu rada te kompanije.

Biće organizovane i radionice na kojima će mladi imati priliku da steknu sve veštine koje će im pomoći da lakše pronađu posao i započnu uspešnu karijeru.

Učešće na sajmu kompanija potvrdili su: Telenor, Eurobank, Schneider Electric, Nelt, Ernst & Young, Microsoft, Adecco, Mainstream.

Zainteresovani za Karijerni deo konferencije mogu se prijaviti ovde.

Konferenciju „Privredni forum mladih 2016″ organizuju Privredni forum mladih u saradnji sa Privrednom komorom Srbije i Studentskom konferencijom Univerziteta Srbije.

28/03/2016 10:20