Preliminarna rang lista za doktorante na Filozofskom fakultetu

22/10/2015 12:30

Preliminarna rang lista za doktorante na Filozofskom fakultetu

Na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu objavljena je preliminarna rang lista za studente koji su konkurisali za upis na doktorske studije.

Doktorske studije ove godine na Filozofskom fakultetu može da upiše ukupno 58 studenata, od kojih o trošku države može da upiše njih pet, dok se ostatak studenata finansira iz sopstvenog budžeta.

Kandidati imaju priliku da podnesu prigovor na obavljenu preliminarnu rang listu, ukoliko smatraju da rang lista nije pravilno sastavljena.

Podnošenje prigovora vrši se do 23. oktobra 2015. godine od 9 do 12 časova na Fakultetu.

Nakon uzimanja u obzir svih prigovora koje su kandidati podneli, biće objavljena konačna rang lista.

Konačna rang lista za doktorske studije na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu biće objavljena 26. oktobra 2015. godine – do 15 časova.

Termini za upis kandidata primljenih na doktorske studije su 27, 28, 29. i 30. oktobra 2015. godine – od 9 do 13 časova.

22/10/2015 12:30