Preliminarna rang lista na Pravnom fakultetu u Beogradu

30/06/2016 09:51

Preliminarna rang lista na Pravnom fakultetu u Beogradu

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu nakon održanog prijemnog ispita objavio je preliminarnu rang listu kandidata za upis u prvu godinu osnovnih studija.

Preliminarna rang lista nalazi se OVDE.

Kandidati koji smatraju da su oštećeni prilikom bodovanja imaju pravo da podnesu žalbu u za to predviđenom roku – 30. juna do 12 časova i 1. jula do 10 časova na šalteru broj 1.

Odluke o žalbama biće saopštene 30. juna u 14 časova i 1. jula u 12 časova u sali za sednice.

Komisija za upis donosi rešenje po žalbi u roku od 24 sata od prijema žalbi, a ukoliko je žalba opravdana biće izvršena korekcija na rang listi. Ukoliko je kandidat nezadovoljan odlukom komisije za upis ima pravo da žalbu podnese i dekanu 24 časa od prijema rešenja komisije.

Podnošenje žalbi na broj bodova ostvarenih na testu ili na broj bodova koje kandidat dobija na osnovu uspeha u srednjoj školi plaća se 1.500 dinara uplatom na žiro račun fakulteta ( 840-1439666-55 ), a ukoliko se žalba pokaže opravdanom uplaćeni iznos se vraća kandidatu.

30/06/2016 09:51