Predavanje na Filozofskom o unapređenju obrazovanja

22/12/2015, 09:21

Predavanje na Filozofskom o unapređenju obrazovanja

Predavanje pod nazivom “Bolje obrazovanje za društvo. Statistički pristup.” održava se u utorak u 12 časova u Svečanoj sali Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Na predavanju, o procesu upravljanja školom i univerzitetom, zasnovnom na podacima i potrebama akademske zajednice, govoriće Rodrigo Faria, direktor kompanije Dataeduc, koja se bavi kontinuiranim razvojem škola u Brazilu.

Pored ovoga, tema predavanja biće i procena učenja i razlozi za napuštanje školovanja.

Na ovaj način direktori i pedagozi mogu imati bolji uvid u aktivnosti koje se fokusiraju na slabosti školskog sistema i zaista doprinose razvoju obrazovanja, a time i razvoju društva.

Predavanja obuhvata i prezentaciju specifične statističke metode koje su najprikladnije za svaku situaciju ponaosob.

22/12/2015, 09:21

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2