Počeo Sajam obrazovanja u Beogradu

06/03/2015, 11:31

Počeo Sajam obrazovanja u Beogradu

“EDUfair 2015”, međunarodni sajam obrazovanja u Beogradu, pod sloganom “A šta ćeš ti da studiraš?” orgažava se u hotelu “Kraun plaza” na Novom Beogradu.

Dvodnevni sajam, 12. po redu, počinje danas, a država počasni gost ove godine je Austrija, koja će predstaviti mogućnosti studiranja koje imaju srpski studenti na austrijskim univerzitetima.

Na EDUfairu se okupljaju predstavnici državnih i privatnih visokoškolskih institucija, kao i predstavnici univerziteta iz Srbije i inostranstva, a sajam je namenjen maturantima koji žele da upišu fakultet, ali i studentima koji planiraju da nastave studije i upišu master ili žele da saznaju više o stipendijama koje bi im omogućile nastavak obrazovanja u inostranstvu.

Pokrovitelji EDUfair-a su Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Grad Beograd.

06/03/2015, 11:31

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2