Plaćena stručna praksa u Minhenu

13/05/2015 15:31

Plaćena stručna praksa u Minhenu

Global Talent – program stručnih praksi, daje mogućnost studentima i diplomcima da steknu profesionalno iskustvo i pruža im priliku za lični razvoj u multikulturalnom okruženju radom u kompanijama i institucijama širom sveta.

Ovaj put, Global Talent organizuje plaćenu stručnu praksu u Minhenu u oblasti ljudskih resursa u Huawei kompaniji.

Huawei je globalna vodeća kompanija iz oblasti informacionih i komunikacionih tehnologija.

Praksa podrazumeva podršku u oblasti ljudskih resursa prilikom selekcije kandidata, promocije poslova koji se nude kao i implementacije novih procesa u ovoj oblasti na lokalnom nivou.

Pored toga, studenti će biti u obavezi da pruže podršku prilikom sastavljanja ugovora, sertifikata za zaposlene i drugih dokumenata, kao i da sporovode organizacione i administrativne zadatke koji se odnose na trenutne potrebe u odeljenju za ljudske resurse.

• Radno vreme na praksi je od 8 do 17 časova radnim danim (vikendom se ne radi);
  • Praksa traje 24 meseca;
  • Plata iznosi 1.500 dolara;
  • Na praksu se mogu prijaviti studenti završnih godina ili diplomci do 29 godina;
  • Neophodno je dobro poznavanje engleskog jezika.

Više informacija o ovoj i drugim praksama koje nudi Global Talent, kao i detalji vezani za prijavljivanje, nalaze se ovde.

Sve informacije možete dobiti i preko sledećeg kontakta:

Nikola Bokan

Potpredsednik za globalni program stručnih odlazećih praksi
Mob: +381 63 14 54 484
e-mail: nikola.bokan@aiesec.

Ostale prakse pogledajte OVDE.

13/05/2015 15:31