Panel diskusija o klimatskim promenama na FTN-u

23/03/2016 13:59

Panel diskusija o klimatskim promenama na FTN-u

Panel diskusija o klimaskim promenama, alternativnoj energetici i održivom korišćenju prirodnih resursa održava se u sredu, 23. marta na Fakultetu tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu.

U razgovoru koji će započeti u 17 časova učestvovaće Srećko Šević, načelnik Odeljenja za praćenje energetske efikasnosti i upoterbe obnovljivih izvora energije grada Beograda; Goran Pejanović – pomoćnik direktora u sektoru Nacionalnog centra za klimatske promene (RHMZ); dr Vladimir Đurđević – Institut za metorologiju i Petar Kovačević – “MK Fintel Wnd”.

Moderator diskusije biće Nemanja Komatović, student inženjerstva zaštite životne sredine na Fakultetu tehničkih nauka.

Panel diskusiju organizuje Savez studenata Fakulteta tehničkih nauka u okviru obeležavanja 35 godina postojanja.

23/03/2016 13:59