Pančevo: Konkurs za dodelu nagrada najboljim studentima

25/06/2016 09:27

Pančevo: Konkurs za dodelu nagrada najboljim studentima

Regionalni centar za talente “Mihajlo Pupin” Pančevo i Kancelarija za mlade grada Pančeva raspisali su konkurs za dodelu nagrada najboljim studentima grada Pančeva.

Na konkursu mogu učestvovati svi studenti koji su školske 2015/2016. godine prvi put upisali završnu godinu studija, a krajnji rok za prijavu je 15. jul.

Kandidati moraju biti studenti završne godine četvorogodišnjih studija ili studija u dužem trajanju – drugi stepen studija po Bolonjskom sistemu školovanja na fakultetima čiji je osnivač Republika Srbija.

Osim toga, kandidati za nagradu moraju biti i državljani Republike Srbije ili da imaju status izbeglice ili rasejanog lica, kao i da imaju prebivalište ili boravište na teritoriji grada Pančeva.

Za konkurisanje za nagradu studenti moraju imati i prosečnu ocenu tokom svih godina studiranja iznad 9,00.

Više informacija o konkursu, potrebnoj dokumentaciji i načinu prijave nalazi se ovde.

Za sve dodatne informacije studenti i studentkinje se mogu obratiti Kancelariji za mlade grada Pančeva, putem telefona 013 308 907 ili mejla [email protected].

25/06/2016 09:27