Organizacija AEGEE vodi studente u Istanbul

12/10/2015 09:31

Organizacija AEGEE vodi studente u Istanbul

Studentska organizacija AEGEE Novi Sad vodi svoje članove – studente u posetu Istanbula. Razmena studenata je organizovana u saradnji sa AEGEE Istanbul.

Ova razmena namenjena je svim studentima Univerziteta u Novom Sadu koji žele da putuju i učestvuju u organizovanju sličnih događaja u budućnosti.

Sve što je potrebno je da bi student mogao da se prijavi za ovu razmenu jeste da bude član AEGEE organizacije.

Članovi AEGEE organizacije u Istambulu će biti od 11. do 16. novembra 2015. godine.

Za posetu Istambulu biće potrebno izdvojiti 60 evra, a u tu cenu je uračunato:

• 3 obroka dnevno
  • prevoz
  • smeštaj
  • neke od ulaznica

Program posete Istanbulu sastoji se od:

• sreda – doček i Welcoming dinner
  • četvrtak – poseta starom gradu
  • petak – Princezina ostrva
  • subota – Ortakoy i Bosfor
  • nedelja – poseta mostu između dva kontinenta i poseta azijskom delu Istambula
  • ponedeljak – rastanak

AEGEE Istanbul će se potruditi da svim svojim gostima pruži nezaboravan boravak i doživljaj Istanbula iz ugla studenta lokalca.

Prijavljivanje se vrši do 18. oktobra 2015. godine u 23:59 slanjem motivacionog pisma mejlom na adresu [email protected].

Motivaciono pismo mora da sadrži razlog zbog kog vi želite da postite Istambul i koja je vaša motivacija da učestvujete u ovom AEGEE događaju.

Na putovanje će moći da krene 6 članova AEGEE organizacije iz Novog Sada.

Ukoliko želite da posetite Istanbul i upoznate ga iz ugla jednog studenta, potrebno je da postanete član AEGEE Novi Sad, kako biste mogli da se prijavite na internoj mreži AEGEE-a.

Više informacija može se dobiti slanjem mejla na adresu [email protected] ili porukom na FB stranici.

12/10/2015 09:31