Obrazac br.6 – za studente kojima je odobren kredit

05/01/2017 10:21

Obrazac br.6 – za studente kojima je odobren kredit

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i ove godine dodeljuje stipendije i kredite studentima visokoškolskih ustanova u Srbiji.

Studenti koji su konkurisali mogli su dobiti stipendiju, odnosno kredit koji se isplaćuje za akademsku 2016/2017. godinu.

Kandidati kojima je ove godine odobren kredit moraju blagovremeno dostaviti popunjen i overen Obrazac br. 6, odnosno IZJAVU ŽIRANTA, kopiju ili očitanu ličnu kartu žiranta i popunjenu menicu.

Ovo važi za studente kojima je ove godine prvi put odobren kredit. Osim predaje popunjenog i overenog Obrasca br. 6 na visokoškolskoj ustanovi na kojoj studira, studenti su u obavezi i da otvore tekući račun u najbližoj ekspozituri UniCredit Banke (ukoliko to nisu uradili prethodnih godina) kako bi bili u mogućnosti da podižu novac.

Obrazac br. 6 može se preuzeti OVDE.

05/01/2017 10:21