Objavljena preliminarna lista za brucoše u Novom Sadu

16/09/2015 09:18

Objavljena preliminarna lista za brucoše u Novom Sadu

Objavljena je preliminarna lista za smeštaj u studentske domove za brucoše na novosadskom Univerzitetu koji su konkurisali za smeštaj.

Nakon što je završen period za predavanje konkursne dokumentacije, Studentski centar Univerziteta u Novom Sadu je izlistao imena kandidata prema bodovima koje su ostvarili na Konkursu.

Na Preliminarnoj listi se ne nalazi podatak da li je neki student dobio pravo na smeštaj ili ne, nego se može videti samo kako se student rangirao na osnovu postignutog broja bodova.

Posle objave Preliminarne rang liste, svi kandidati imaju pravo da podnesu žalbe ukoliko smatraju da su oštećeni tokom bodovanja. Za prigovore studenti imaju rok od osam dana.

Kada istekne rok za prigovore biće objavljena konačna rang lista na kojoj će se naći studenti koji su ostvarili pravo na smeštaj u studentskom domu.

Konkurs za smeštaj u studentske domove Studentskog centra obuhvata studentske domove u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu.

Preliminarna rang lista nalazi se OVDE.

16/09/2015 09:18