Novi Sad: Predavanje “Skica Meksika” na Filozofskom fakultetu

21/02/2016 09:19

Novi Sad: Predavanje “Skica Meksika” na Filozofskom fakultetu

Na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu održaće se predavanje pod nazivom “Skica Meksika”, u podeneljak, 22. februara 2016. godine, sa počekom u 13:30 časova.

Predavanje će održati Njegova ekselencija ambasador Meksika u Srbiji, gospodin Hose Evaristo Ramon Šilotl Ramires.

Ovo predavanje se održava sa ciljem da se Meksiko malo bolje predstavi i da se prisutni malo više upoznaju sa ovom državom – njenim specifičnostima, ekonomiji, politici, kulturi i običajima.

Predavanje će biti praćeno prevodom na srpski jezik, a održaće se u Svečanoj sali Filozofskog fakulteta – 114/I.

Ulaz je slobodan, a predavanje otvorenog tipa i dobrodošli su svi zainteresovani sugrađani, kao i studenti, profesori i saradnici Univerziteta u Novom Sadu.

21/02/2016 09:19