Niš: Konkurs za mlade ambasadore

29/08/2016, 09:59

Niš: Konkurs za mlade ambasadore

Otvoren je konkurs za mlade ambasadore Niša, na koji se mogu prijaviti učenici i studenti. Konkurs je otvoren do 15. septembra 2016. godine.

Prijavljivanje se vrši putem sajta ambasador.rs, a od 1. oktobra grad Niš će imati nove ambasadore kulture, privrede i sporta.

Uloga mladih ambasadora je da realizuju ideje m,ladih, da podržavaju programe i promovišu kulturu, preduzetničkih duh, sport i nenasilno ponašanje na sportskim manifestacijama.

Izabrani će dobiti kontinuiranu edukaciju, priliku da realizuju svoje ideje i učestvuju u realizaciji različitih programa i projekata, kao i besplatan ulaz na manifestacijama brojnih partnera koji podržavaju program Ambasadora.

Ovo će biti 4. po redu generacija mladih ambasadora u Nišu, a cilj njihovog postojanja je, osim promocije Grada i podsticanje omladine na društveno angažovanje.

Izvor: Južne vesti

29/08/2016, 09:59

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2