Nacionalno takmičenje studenata u rešavanju studije slučaja za industriju osiguranja

21/01/2019 12:13

Fakultet organizacionih nauka u saradnji sa Udruženjem osiguravača Srbije po prvi put organizuje nacionalno takmičenje za industriju osiguranja pod nazivom “Osiguraj znanje 2019”.

Takmičenje se bazira na rešavanju poslovne studije slučaja i ima za cilj da unapredi domensko znanje u oblasti osiguranja.

Na takmičenju mogu učestvovati i studenti Univerziteta u Novom Sadu. Prijava timova traje do 31. januara 2019. godine.

Finale takmičenja, u koje će se plasirati do 10 studentskih takmičarskih timova, će biti održano u Beogradu 18. i 19. februara 2019. godine. Za sve finalne takmičarske timove organizatori obezbeđuju boravak u Beogradu.

Nagrada za najbolje rešenje je prezentovanje istog na konferenciji Kopaonik biznis forum, koja će se održati u martu 2019. godine. Tradicionalno, Forum se organizuje pod pokroviteljstvom predsednika Vlade Republike Srbije, a svake godine Forum okupi oko 1000 učesnika koji su članovi privrede, uvaženi predstavnici akademske zajednice, državni zvaničnici, članovi diplomatskog kora, poslovni ljudi i mediji.

Više ćeš saznati OVDE.

Izvor: www.pmf.uns.ac.rs