Na FTN u Novom Sadu održaće se Sajam zapošljavanja namenjen studentima

07/11/2017, 15:09

Na FTN u Novom Sadu održaće se Sajam zapošljavanja namenjen studentima

Na Fakultetu tehničkih nauka 14. novembra 2017. godine održaće se drugi po redu Sajam zapošljavanja koji organizuje ESTIEM studentska organizacija.

Na ovogodišnjem Sajmu zapošljavanja prisustvovaće predstavnici 11 kompanija (Neoplanta, Norma group, Lear, Tarkett, Medela, Univer export, Calzedonia, Continental, Carlsberg, Coca Cola Hellenic i IdeaLab).

Cilj Sajma jeste da približi studentima kompanije i mogućnosti zapošljavanja. Studenti će moći da razgovaraju sa predstavnicima kompanija, dobiju željene informacije i ostave svoje CV-jeve.

Uz samu mogućnost da što više studenata dođe do posla ili dobije priliku za stručnu praksu, cilj ovog događaja jeste i da studenti shvate koje je njihovo potencijalno buduće radno mesto.