Na fakultetima u Novom Sadu danas počinje prijava za drugi upisni rok!

04/09/2017 16:15

Na fakultetima u Novom Sadu danas počinje prijava za drugi upisni rok!

Prijavljivanje kandidata za prijemni ispit u drugom upisnom roku održava se danas i sutra, a samo polaganje prijemnih ispita na fakultetima Univerziteta u Novom Sadu zakazano je za petak, 8. septembar, kada se očekuje i objavljivanje preliminarne rang liste.

Konačna rang lista objaviće se 12. septembra, a upis kandidata održavaće se od 13. do 15. septembra.

Na Univerzitet u Novom Sadu se u drugom roku za upis u prvu godinu osnovnih i integrisanih studija u školskoj 2017/2018. godini može upisati ukupno 2701 student, od toga 624 čije će školovanje biti finansirano iz državnog budžeta i 2077 samofinansirajućih studenata.

Kandidati su obavezni da na polaganje prijemnog ispita ponesu sa sobom ličnu kartu ili pasoš.

Izvor: uns.ac.rs

04/09/2017 16:15