Mladi ekonomisti iz Beograda najbolji u regionu

31/01/2017, 13:12

Mladi ekonomisti iz Beograda najbolji u regionu

Na prestižnom regionalnom takmičenju iz oblasti fundamentalne investicione analize prvo mesto zauzeli su studenti Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Ovo takmičenje se organizuje svake godine od strane CFA Instituta, međunarodnog udruženja iz sektora finansija.

Pobedom na regionalnom takmičenju, studenti iz Beograda plasirali su se u Evropsko finale ovog takmičenja koje se održava u aprilu mesecu u Pragu.

Petočlani tim Ekonomskog fakulteta “Finalysis” čine Nikola Stanojčić, Renata Gregović, Aleksandra Beočanin, Jovana Vukmirović i Đorđe Dimitrijević.

Na svetskom nivou ovo takmičenje okupi više o 4.000 studenata sa 865 različitih univerziteta koji se takmiče na tri nivoa: lokalnom, regionalnom i globalnom.

31/01/2017, 13:12