#MEKST2015 – Kongres studenata turizma i hotelijerstva

27/11/2015 11:50

#MEKST2015 – Kongres studenata turizma i hotelijerstva

Međunarodni kongres studenata turizma i hotelijerstva ove godine organizuje Prirodno-matematički fakultet Univerziteta u Novom Sadu u saradnji sa Međunarodnom asocijacijom studenata turizma i hotelijerstva (IASTH) i udruženjem Fortuns.

#MEKST2015 se održava od 27. do 29. novembra, a svečano će biti otvoren 27. novembra u 19 časova u velikoj sali Skupštine AP Vojvodine u Novom Sadu.

Ovo je drugi put da se Međunarodni kongres studenata turizma i hotelijerstva održava, a pošle godine se okupilo oko 400 studenata, dok se ove godine očekuje oko 700 studenata i studentkinja iz država jugoistočne Evrope.

U okviru kongresa mladi će imati priliku da se edukuju, druže i zabavljaju, a predviđeno je i upoznavanje sa kulturno istorijskim znamenitostima Novog Sada.

Više detalja o kongresu možete pročitati ovde.

27/11/2015 11:50