Međunarodno takmičenje “Hardver and Softver” na FTN-u

26/10/2015 16:45

Međunarodno takmičenje “Hardver and Softver” na FTN-u

U Svečanoj sali Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu 27. oktobra u 10 časova biće svečano otvoreno deveto po redu Međunarodno takmičenje “Hardver and Softver H&S 2015”.

Takmičenje otvara direktor Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije Fakulteta tehničkih nauka Boris Dumnić.

Na ovom takmičenju učestvovaće studenti elektrotehničkih i srodnih fakulteta iz Srbije i regiona. Ove godine na takmičenju će biti timovi iz Sarajeva, Republike Srpske, Makedonije i Srbije.

Organizator takičenja je Departman za elektrotehniku, elektroniku i telekomunikacije Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, a nakon četiri godine održava se na FTN-u u okviru Međunarodnog simpozijuma pod nazivom “Energetska elektronika Ee2015”.

26/10/2015 16:45