Konkurs za Đinđićevu godišnju nagradu

19/11/2015, 15:04

Konkurs za Đinđićevu godišnju nagradu

Konkurs za godišnju nagradu za mladog naučnika i istraživača, koji raspisuje odbor fonda “Dr Zoran Đinđić” Novosadskog univerziteta, otvoren je do 8. decembra.

Osim za mlade naučnike i istraživače, nagrada se dodeljuje i za najbolji diplomski rad, završni rad na master akademskim studijama ili magistarski rad iz filozofskih i socioloških nauka za 2015. godinu.

Za godišnju nagradu, koja se sastoji od diplome i novčanog iznosa od milion dinara, mogu konkurisati mladi naučnici i istraživači sa teritorije Vojvodine.

Za najbolji diplomski rad, završni rad na master akademskim studijama ili magistarki rad iz filozofskih i socioloških nauka dodeljuje se autoru odbranjenog rada, koji osvaja diplomu i novčanu nagradu u iznosu od 300.000 dinara.

Predlaganje kandidata je moguće do 8. decembra, a više informacija o konkursu nalazi se ovde.

19/11/2015, 15:04

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2