Jednokratna pomoć mladim talentima u Staroj Pazovi

06/02/2015 14:25

Jednokratna pomoć mladim talentima u Staroj Pazovi

Komisija za pomoć mladim talentima u oblasti kulture i umetnosti opštine Stara Pazova raspisala je konkurs za jednokratnu novčanu pomoć mladim talentima.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti osnovnih i postdiplomskih studija uzrasta do 26 godina, čija je prosečna ocena na fakultetu iznad 9.00, koji su dobili diplomu “Najbolji student fakulteta”, “Najbolji student Univerziteta umetnosti” ili neku nagradu na takmičenjima u zemlji i inostranstvu.

Pored toga, studenti moraju da ispune još dva uslova – da su studetni visokoškolskih ustanova koje je osnovala Republika Srbija, autonomna pokrajina ili jedinica lokalne samouprave, ali i da im je prebivalište u poslednje najmanje dve godine na teritoriji opštine Stara Pazova.

Prijavljivanje na konkurs se vrši popunjavanjem obrasca sa obrazloženjem i odgovarajućim pismenim dokazima.

Krajnji rok za podnošenje prijava je 13. februar.

Više informacija o prijavljivanju i samom konkursu može se dobiti na sajtu i na info pultu Opštinske uprave opštine Stara Pazova, na adresi Svetosavska 11, svakog radnog dana od 7:30 do 15 časova.

Izvor: RTV

06/02/2015 14:25