Globalna Letnja škola Univerziteta Đao Tong u Šangaju

20/03/2019 13:42

Globalna Letnja škola Univerziteta Đao Tong u Šangaju

U organizaciji Đao Tong Univerziteta u Šangaju održava se Globalna letnja škola 2019 (Global Summer School 2019).

Globalna letnja škola 2019 pruža odličnu priliku studentima za usavršavanje i učenje o Kini putem akademskih i kulturnih impresija. Škola nudi jedinstveno iskustvo učenja o kineskoj kulturi i istoriji kroz kombinaciju predavanja, radionica i izleta. Škola će biti podeljena u dve sesije (prva sesija održaće se u periodu od 11.7.2019. godine do 26.7.2019. godine, dok druga sesija počinje od 11.7.2019. godine i traje do 2.8.2019. godine).

Globalna letnja škola 2019.

Uključen je širok spektar kurseva prestižnih predavača u različitim disciplinama među kojima su:

sesija: Upoznaj Kinu (Discover China); Javna politika Kine i upravljanje gradom (China’s Public Policy and City Governance); Politika Kine o klimatskim promenama, energiji i životnoj sredini (China’s Policy on Climate Change, Energy, and Environment); Politika i praksa socijalne zaštite u modernoj Kini (Social Welfare Policies and Practices in Modern China); Dizajn u Kini (China Design) itd.

U okviru škole dostupna je i mogućnost besplatnog, opcionog kursa „Kineskog jezika i kulture“.

U saradnji sa Univerzitetom u Novom Sadu, Univerzitet Đao Tong u Šangaju ponudio je dve besplatne školarine i dva besplatna smeštaja za zainteresovane studente Univerziteta u Novom Sadu.

Troškovi prevoza nisu uključeni i padaju na teret odabranih kandidata.

Potrebna dokumentacija za prijavu:

Potvrda o statusu studenta (na srpskom)
Prepis ocena sa tekućeg, i gde je potrebno prethodnog, nivoa studija (na engleskom)
Biografija kandidata (na engleskom)
Motivaciono pismo (na engleskom)
Dokaz o znanju engleskog jezika (na engleskom)

Više informacija naći ćete OVDE.

20/03/2019 13:42