Global Village – internacionalni sajam kultura

07/08/2015, 13:20

Global Village – internacionalni sajam kultura

Studentska organizacija AIESEC orgaizuje internacionalni sajam kultura “Global Village” koji se održava 8. avgusta od 18 časova ispred Učće shopping centra.

Internacionalni sajam kultura ima za cilj da ujedini različite kulture, ukuse, mentalitete i stilove na jednom mestu i da pruži priliku svim posetiocima da nauče nešto novo o različitim kulturama.

Na sajmu će o kulturi svoje zemlje govoriti studenti iz Rusije, Turske, Egipta, Bugarske, Grčke, Azerbejdžana, Italije, Bosne, Tunisa, Brazila, Portugala, Poljske i Meksika, koji su trenutno, kao volonteri, u našoj državi.

Osim upoznavanja sa drugim kulturama, na internacionalnom sajmu kultura studenti se mogu informisati o načinu na koji mogu biti deo nekog inostranog “Global Village” događaja.

07/08/2015, 13:20