ETF: Stipendije za samofinansirajuće studente

04/07/2016 15:02

ETF: Stipendije za samofinansirajuće studente

Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu objavio je konačne rang liste kandidata na osnovu koje će biti upisani studenti na prvu godinu osnovnih studija.

Prvih osam kandidata na konačnoj listi za upis na studijski program Softversko inženjerstvo koji bi studije trebalo da upišu u statusu samofinansirajućih studenata imaće priliku da dobiju stipendije.

Konačne rang liste

Kandidati će moći da prihvate stipendiranje prve godine studija tokom prvog dana upisa, 4. jula, a ukoliko tada ne budu podeljene sve stipendije, kandidati će imati priliku da dobiju stipendiju i drugog dana upisa – 5. jula u 13 časova, kada se bude održavala i prozivka za budžetska mesta.

Stipendije su obezbedile kompanije “Nordeus”, “Endava”, “ATOS” i “Merit Solutions”.

04/07/2016 15:02