Digitalizacija visokog obrazovanja- TREND 2018

28/11/2017, 15:32

Digitalizacija visokog obrazovanja- TREND 2018

Skup je stekao visoki renome, a njegov rad i zaključci zaokupljaju pažnju javnosti.

Dvadeset četvrti naučno-stručni skup, sada već brendiran i opšte poznat kao Trendovi razvoja – TREND 2018, nastavlja dugu tradiciju okupljanja univerzitetskih i drugih predstavnika visokog obrazovanja.

Cilj skupa je rasprava o aktuelnim problemima visokog obrazovanja i primeni novih digitalnih tehnologija. Biće predstavljen pogled u naredni period razvoja na bazi novog zakona, unapređenog kvaliteta nastave i poboljšanja materijalnog položaja nastavnog i nenastavnog osoblja.

Razmatraće se i položaj istraživanja i nauke na fakultetima u svetlu novog višegodišnjeg ciklusa naučnih projekata. Predstaviće se i referati vezani za primenu inovacija, transfera know-how u privredu, realizacije patentnih prava, tehničkih rešenja, i sl.

Više informacija naći ćete OVDE.

Izvor: www.trend.uns.ac.rs

28/11/2017, 15:32

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2