“Dani podrške brucošima” na beogradskom Univerzitetu

25/10/2017, 15:10

“Dani podrške brucošima” na beogradskom Univerzitetu

Program “Dani podrške brucošima” organizovaće se na Univerzitetu u Beogradu, u cilju da pruži sve potrebne informacije studentima prve godine.

Program se sastoji od predavanja, radionica i info-sesija i odnosi se na teme organizacije učenja i slobodnog vremena, razvoja radnih navika, veština komunikacije, ličnih potencijala, kapaciteta za suočavanje sa stresnim situacijama i tremom.

“Dani podrške brucošima” biće organizovani u periodu od 30. oktobra do 03. novembra 2017. godine u organizaciji centara Univerziteta u Beogradu: Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata i Centra za studente sa hendikepom.

Prijavljivanje za učešće u programu je obavezno, zbog organizacije prostora. Za program u organizaciji Centra za razvoj karijere studenti se mogu prijaviti popunjavanjem formulara na linku: https://goo.gl/forms/OIGOmoZCa5yMvQ6z2.

Rok za prijavljivanje je 26.10. u ponoć, a sam program održaće se u zgradi Rektorata, na adresi Studentski trg 1.

Izvor: www.fil.bg.ac.rs

25/10/2017, 15:10

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?
Baner ALUM 2