Čačak: Besplatni probni prijemni na FTN-u

31/05/2016 16:49

Čačak: Besplatni probni prijemni na FTN-u

Fakultet tehničkih nauka u Čačku organizuje besplatni probni prijemni ispit za kandidate koji će ove godine konkurisati za upis u prvu godinu na ovom fakultetu.

Besplatna provera znanja održaće se u subotu, 18. juna, sa početkom u 10:30 časova, a izgledaće isto kao i pravi prijemni ispit.

Probni prijemni ispit će biti organizovan iz matematike, fizike, osnova elektrotehnike, informatike i organizacije, a prijavljivanje kandidata se obavlja preko sajta Fakulteta tehničkih nauka.

Krajnji rok za prijavu za besplatni probni prijemni ispit je 16. jun.

Na ovaj način svi zainteresovani kandidati će imati priliku da se u potpunosti upoznaju sa procedurom realizacije predstojećeg prijemnog ispita na ovom fakultetu.

Ove godine na Fakultetu tehničkih nauka u Čačku na šest studijskih programa osnovnih akademskih i integrisanih akademskih studija ima mesta za 200 budžetskih i 95 samofinansirajućih studenata. Iznos školarine za samofinansirajuće je kao i prethodnih godina – 75.000 dinara i može se izmiriti u više mesečnih rata.

31/05/2016 16:49