Besplatni časovi pripreme za psihologiju

07/04/2015 12:46

Besplatni časovi pripreme za psihologiju

Svi koji su zainteresovani za studije psihologije mogu doći na besplatne časove pripreme za prijemni u Američki kutak u Nišu.

Tamo će se održavati časovi pripreme za polaganje prijemnog ispita za studije psihologije, a budući studenti mogu se do 21. aprila prijaviti za učestvovanje na ovim časovima.

Prijavljivanje se vrši slanjem mejla na adresu [email protected]. Potrebno je poslati motivaciono pismo sa ličnim podacima, informacijama o dosadašnjem školovanju, kao i odgovor na pitanje zašto žele da upišu psihologiju i zašto su oni dobri kandidati.

Kao i ove godine, tako je i prethodnih godina bila organizovana ova akcija koju je osmislila studentkinja psihologije koja je volonterski pripremala svoje buduće kolege.

Američki kutak se nalazi u Obrenovićevoj ulici broj 20.

Više detalja o besplatnim časovima mogu se dobiti pozivom na broj 018/524-583.

Izvor: Južne vesti

07/04/2015 12:46